BaL Tadında Seviyeli Dost Sitesi...


BallaSohbet

Balla sohbet adı altında açılan sohbet sunucusu, bizlerden esinlenerek Taklit etmektedir. Ballasohbet sohbet hizmeti vermek yerine menfaat ve çıkarları üzerine kurulmuş taklit bir sitedir.

Balla Sohbet Sunucunun Kurucuları, Kendi Domainleri Harici Bizlerin Domain (Alan Adı ) ile Web Kasmaya Çalışmakta.
Bu Kişiler, Hernekadar Masum Görünmeye Çalışsada Birer Emek Hırsızlarıdır…
Ama BaLSohbet.Net Olarak Siz Değerli Dostlarımızı Bilgilendirmek Amaçlı Bu Makale Hazırlanmış sizlere Sunulmuşdur.

Balla Sohbet Bir BaLSohbet.Net Özentisidir… Bu Makaleyi Okuyan Kullanıcılarımızın Yüzündeki Tebessümü Şuan Hissedebiliyoruz. Çünkü Aynı tebessümle bizde makaleyi yazıyoruz.

Sunucu Adnı BaLSohbet ‘e Benzeteye Çalışan Ballasohbet bizleri daha güçlü kılmaktadır. Buradan ballasohbet yöneticisine teşekkürlerimizi Sunuyoruz.. Taklitlerden Sakının


BallaSohbet’in Kullanıcılarının Başında. Balkız , EmsaL , Mihriban , KeKiK , CirkiN , CtrL , GamzeLi Ve Adını Saymadığımız kullanıcılar bu çatı altında toplanmıştır.
Balla Sohbet Com un en adi ve karaktersiz ismi aLaZ dır. Ve bu karaktersizi Barındırmamakdayız.

BallaSohbet.Com aLaZ Kimdir?
aLaZ denilen Karaktersiz Sahte İsim Soy isim kullanarak. Ona inanmış Güvenmiş bir takım bayanları şantaj etmek ve Tehdit etmekle tanınmış bir karaktersizdir.

Bunun Gibi kişilerle karşılaşmamanız için titizlikle çalışmaktayız.
BalSohbet.Net Ailesi olarak Hiç bir şekilde özel ve kişisel bilgilerinizi paylaşmamaktayız. dolayısı ile Aynı Tavsiyeyi siz kullanıcılarımıza öneriyoruz. Hiçbir şekilde özel ve gizli bilgilerinizi karşı tarafla paylaşmayınız. aLaZ Gibi Karaktersizler malesef Bitmiyor Sanal alemde.

Farz edelim ki böyle birşeyle karşılaştınız, veya Karşılaşan bir tanıdığınız oldu.

Malesef genellikle evli bayanların başına gelen bu olaylarda kesinikle suç duyurusunda bulunulmasını tavsiye ediyoruz.

Kısaca Söyleyecek olursak;
Kanunlar Doğrultusunda, Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası almaktadır. Sanalda sizi tehdit veya şantaj eden bir EMBESİL’in böyle bir Cezayı veya Sabıkayı yemekden çok korktuğunu unutmayın, bukadar cesaretli biri olmadığınıda.

# # #

19 Kasım 2022 TarihindeJoop Tarafından yazıldı

2Yorum Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

  • 24/11/2022 / 00:54

    Bazen insan ihtiyaç duyar birilerile sohbet etmeye,keyifsiz olduğun , dertleşmek istediğin zamanlar olur.. işte o zamanlarda sizin aklınızda bulunması gereken bir mekandır Balsohbet.net …eğer ki değerli dostlar,arkadaşlar edinmek istiyosan yine de burayı listenizin enn başına koyun…Her yerde sohbet edilmez bana göre ,herkesle gülemez,her kese şaka yapamazsın …JusT teşekkür ederim o güzel muhabbetin için .Tanıdığım en harika insanlardansın..Fawaka, Madalyon sizlere de çok teşekkurler hoşgörünüz,saygınız için..Sanalda Bir insanın sohbeti az da olsa onun kimliyini belirtir… Ben sizlerle sohbetden gerçekten çok zevk aldım. Ve umarım her zmn böyle ilerlersiniz …. Yolunuzun açık olması dileğimle.10 numara sitenin 10 numara yöneticileri.. kendine değer veren her user in seçimi siz olmalısınız..

    Sevgilerle, Neva…

    • 25/11/2022 / 13:52

      Güzel Yorumun İçin Tşk Ederiz Neva.